صفحه نخست » اخبار و رویدادها » اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۹-۹۸

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و آرزوی موفقیت روزافزون به اطلاع می رساند ثبت نام در این دانشگاه طی دو مرحله به شرح زیر صورت می گیرد:
مرحله اول :ثبت نام اینترنتی(غیر حضوری)
لطفا قبل از اقدام به ثبت نام اینترنتی ،کلیه اطلاعیه ها و راهنماهای موجود در سایت دانشگاه به نشانی http://vru.ac.ir را با دقت کامل مطالعه ،مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی فرمایید.
زمان ثبت نام: دوشنبه ۱۱/۹/۱۳۹۸ لغایت چهارشنبه ۱۳/۹/۱۳۹۸
توضیح: لطفا در این مرحله برای انجام امور آموزشی به سیستم جامع آموزشی گلستان دانشگاه ولی عصر(عج) به آدرس http://golestan.vru.ac.ir (شناسه کاربری برای ورود به سیستم گلستان شماره داوطلبی u982 و گذرواژه شماره ملی می باشد.)و برای بهره مندی از خدمات حوزه معاونت دانشجویی (خوابگاه، غذا و…) به سامانه بوستان به آدرس http://boostan.vru.ac.ir مراجعه نموده و کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی خود را با دقت کامل به انجام رسانید.
تذکر مهم: چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم گلستان الزامی است .در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ،ثبت نام قطعی امکان پذیر نخواهد بود.
مرحله دوم : ثبت نام حضوری (تحویل مدارک و تشکیل پرونده آموزشی )
برای ثبت نام حضوری طبق تاریخ های ذکر شده ذیل به آدرس:رفسنجان میدان ۲۲ بهمن ابتدای جاده یزد اداره کل آموزش دانشگاه ولی عصر (عج) مراجعه نمایند. عدم مراجعه جهت ثبت نام حضوری طبق برنامه اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.
مدارک لازم
۱٫ گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری)
۲٫ گواهی موقت پایات تحصیلات مقاطع قبلی(کاردانی و کارشناسی) و دو سری کپی
۳٫ اصل فرم گواهی معدل تایید شده توسط دانشگاه (مربوط به پذیرفته شدگانی که گواهی موقت پایان تحصیلات کارشناسی دریافت ننموده اند.)
۴٫ اصل مدرک نظام وظیفه
۵٫ اصل شناسنامه و دو سری کپی از تمام صفحات آن
۶٫ اصل کارت ملی و دو سری کپی
۷٫ ۸ قطعه عکس پشت نویسی شده
۸٫ فرمهای تعهد
۹٫ فرم تکمیل و تأیید شده معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای شماره ۱
با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویل داده شده به دانشگاه به هیچ عنوان تا پایان تحصیلات مرجوع نمی گردد لذا موکدا توصیه میگردد از تمامی مدارک کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگهدارید.

تاریخهای مراجعه حضوری از ساعت ۹ تا ۱۵ :
یکشنبه ۱۷/۹/۱۳۹۸ لغایت چهارشنبه ۲۰/۹/۱۳۹۸
تذکر: : شروع کلاسها برای کلیه رشته ها ۱۲/۱۱/۱۳۹۸ می باشد و حضور دانشجو در کلاس‌های درس و ثبت نام حضوری در تاریخ های تعیین شده الزامی می باشد.

راهنمای پذیرش غیر حضوری

با آرزوی موفقیت برای شما
اداره کل آموزش